Aha moment velitelky eshopu

papej-zdrave-nave1-5825ee5811ba2

Obrázek1

01

02

03

04

05

06

 Včera jsme pro vás publikovali video, jak připravit čokoládovou a sytou snídani. Dnes s vámi sdílíme jeden AHA MOMENT, který VĚŘÍME, že pomůže i vám.

V lednici byly polomáčené oplatky, na které velitelka našeho týmu Papejzdrave.cz dostala chuť ihned po tom, co se postarala o eshop, rodinu, přípravu obědu a úklid. Chtěla mít chvilku pro sebe, užít si zasloužený RELAX.

Avšak náhle její zrak spočinul na skleničce s čokoládovou pastou, kterou jsme pro vás včera natáčeli. Sáhla po ní a připravila si malinové-čokoládové banány. Když si je v klidu vychutnala, na polomáčené oplatky si ani nevzpomněla!!! Čokoládová pasta s proteinem ji plně postačila k tomu, aby se na chvilku zastavila, uvědomila si, že momentální chuť na sladké, nemusí řešit bezmyšlenkovitě, ale s chladnou hlavou, uvědoměním si svých chutí a sáhnutím po zdravé dobrotě, která nejen, že skvělé chutná, ale postačí vám skutečně kousek, který díky vysoké výživové hodnotě skutečně uspokojí nutriční i chuťové požadavky.

U oplatků to ve většině případů dopadá tak, že člověk sní v emocionálním vypětí celé balení, pak se pokukuje, co by dalšího snědl, protože výživová hodnota oplatků je na bodě mrazu a navíc, pak mívá ještě výčitky svědomí, že se zase ze stresu s prominutím "přežral"!

Poctivými domácími sladkostmi však "zabijete" 3 mouchy jednou ranou!

Za prvé umlčíte vaší MLSNOU, pokud vás "honí po bytě" a dožaduje se dobrot!

Za druhé své tělo nutričně vyživite!

Za třetí na sebe budete pyšní, protože jste se dokázali vymanit z chutí na obyčejné oplatky plné cukru a mouky a zároveň jste i krásně zpracovali uspokojení chutí na sladkosti, za kterou většinou stojí nějaká emocionální potřeba lidských citů.

A nakonec je úplně jedno jestli si někdy ty oplatky dáte, protože změna ze dne na den, je někdy hodně těžká. Tak jako zavazování tkaniček či osvojování nové dovednosti, tak i vše výše popsané je o pravidelném tréninku, což vždy člověk dokáže, pokud jednu a tu samou činnost opakuje stále dokola.

Vynikající BIO CACAO DRINK ZDE >>>

RAW BIO KOKOSOVÝ PROTEIN ZDE >>>

 

Jestli se vám tento AHA MOMENT líbil, napište nám na obchod@papejzdrave.cz 

Budeme se těšit i na inspirace z Vašich AHA MOMENTŮ v oblasti stravování. 

 

Obrázek1

 kontakt

 

Záznamy nebyly nalezeny...