Mlsání bez výčitek

V této kategorii najdete všechny recepty příjemného rostlinného mlsání v raw kvalitě, na kterých si pochutnává celá naše rodina a v mém případě konečně také i já bez výčitek, tak jak tomu mnohdy však nebylo v mé minulosti. Do raw dezertů jsem se skutečně zamilovala, protože mi přinesly svobodu a volnost v otázkách mého mlsného jazýčku. Dříve byl pro mne každý oplatek či jiná cukrovinka slastí, ale zároveň také trestem s následujícími výčitkami. Jako dítě jsem měla pořád nadváhu a pokud jsem chtěla být na základní i střední škole uznávaná, myslela jsem si, že sladkosti už pro mne budou vždycky jen tabu a já se jich pro dosažení štíhlé postavy musím už navždycky zbavit. 

S objevením raw kuchyně však přišla svoboda v tom, že si člověk může zamlsat bez výčitek, ale také v tom, že už se nehoním za uznáním svých spolužáků či současného okolí. Protože se za prvé mám ráda taková jaká jsem a za druhé s objevením RAW kuchyně se také raketově zvýšila má láska ke sportu a to hlavně k běhání. Takže nějaké to kilo sem, kilo tam ..., to už není potřeba řešit.

A vy se mějte rádi také přesně tací jací jste a pokud chcete na sobě něco změnit, třeba stravování, tak to změňte a buďte tak šťastnější a veselejší hlavně kvůli sami sobě a ne kvůli tomu, že to po vás vyžaduje vaše okolí. Rotlinná strava vám dodá perfektní výživu, úžasné možnosti k mlsání a také vám přinese nové rozměry při lásce ke sportu. Půjde vám totiž sám od sebe, protože budete dobře vyživění a zároveň odlehčení od složitého a těžkého trávení živočišných produktů.

Pokud budete i z této kapitoli cokoli potřebovat a já vám budu moci pomoct, určitě mi napište na obchod@evabenek.com .  Budu se těšit.

Eva kul 2

Eva Benek 

Lektorka raw kurzů 

http://www.evabenek.com/ sekce FOTOGALERIE

Autorka knihy o základech RAW food se 100 receptů: Raw food jako zážitek

Autorka 8 e-booků: To nejlepší z raw food

4x bez lepku mléka cukru vajec

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.