Moderní zdravotní péče!?

Insta titul

„Lékař, který vyléčí chorobu, je možná nejzručnější, ale ten, který nemoci předejde, je lékařem nejspolehlivějším“  Thomas Fuller

Určitě jste si alespoň jedenkrát za posledních několik let pomysleli, v jak úžasné době žijeme. Každý den jsme ze všech médií informováni, že je to právě moderní medicína, která nás zachrání před všemi nemocemi a chorobami. Obden slýcháme zprávy o zázračných pokrocích na poli technologií, v genetice, ve farmakologii i ve vědě o výživě.  Média nám tvrdí, že již existuje lék téměř na vše a díky genetickým úpravám si dokážeme přepsat i vlastní geny.  Zázračná léčiva ve formě tabletek, genetická modifikace potravin, jež nasytí hladovějící svět, vize lidí, jež v budoucnu nebudou potřebovat již žádné celistvé jídlo, ale jen spolknou tabletku a budou dostatečně vyživeni … tím vším nás současná společnost doslova “krmí“, máme tomu uvěřit, máme k tomuto scénáři získat důvěru, máme to vnímat jako přirozenou součást života…!?

Jsem si jistá, že jste moudří lidé a těmto nesmyslům nevěříte! Vím, že zdravý selský rozum a pradávná přirozenost, jež svým zněním vychází  právě ze slova “PŘÍRODA“ vám zcela jasně napovídá, že vždy bylo, je a bude přirozené, jíst celistvé jídlo, které vyrostlo z výživné půdy, kropené čistou vodou pod jasnými slunečními paprsky jako je ovoce, zelenina, ořechy, semínka, obiloviny, luštěniny i divoké bylinky apod.

Pokud chápete svou podstatu, pokud chápete smysl a důvod vašeho bytí, pokud jste již někdy zažili ten obrovský příval energie, zdraví, radosti a s tím spojené úspěšnosti, vysoké fyzické i psychické kondice při změně vašeho jídelníčku na čistě rostlinnou stravu, pak jste pochopili v čem tkví skutečná podstata lidského zdraví a perfektní kondice i ve vysokém věku!

Autor článku: Eva Benek

Zdroj a inspirace článku: Celek, autor T. Colin Campbell Ph.D.

UPOZORNĚNÍ: Článek nelze šířit, sdílet ani kopírovat jakýmkoli způsobem, bez písemného souhlasu autora.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.