Individuální kurzy zdobení raw dortů pro 1-5 osob

Na základě vašich krásných ohlasů, za které velmi děkujeme, jsme pro vás připravili NOVINKU ve formě individuálních kurzů květinového zdobení RAW dortů. Chcete se naučit tvořit nejrůznější druhy RAW květů na vašem slavnostním dortu a je vás 1-5 osob? Ráda pro vás zorganizuji individuální kurz.

Místo konání dle vašeho výběru. (Opava, Ostrava a okolí)

Cena kurzu 2490,- Kč/os. vč. DPH

V ceně jsou zahrnuty suroviny a veškeré zdobící pomůcky, které budete potřebovat včetně zapůjčení výkonných mixérů.

V ceně není zahrnuta dortová forma o průměru cca 23cm a úhrada dopravného, které se odvíjí od počtu osob a vzdálenosti místa konání kurzu.

Máte-li o takovýto kurz zájem, kontaktujte mne na telefonním čísle: +420 774 088 854

bez lepku web

3 dorty

dort z boku

ČD1

                   Obrázek2

REFERENCE:

"Dokonalý Raw dort. Tímto děkuji za skvělý raw dort k narozeninám, od "normálního" dortu k nerozeznání. Jeho chuť je lahodná, nikdo nepoznal, že je „jiný“. Těším se na ochutnání více druhů Raw cukroví.... Edit Nováková, Ostrava"

"Děkujeme za příjemný bonus ve formě zákusků, moc nám chutnaly, zejména ty řezy polité čokoládou;-)).Jednak jsem byla zvědavá, co na raw dortík řekne zbytek rodiny, který je výhradně masožroutský. Byla jsem příjemně překvapená, všem moc chutnal a slupli ho jako malinu;-))). Abych to shrnula, byl vynikající a navíc nádherně nazdobený, takže ještě jednou děkuji za lahodný gurmánský zážitek a těším se, že si ho dopřeji/jeme opět. Mějte se moc hezky, ať Vám podnikání krásně vzkvétá jako dosud!;-)) Renáta Pekařová, Ostrava

 

Obrázek2

Eva Benek

Kontakt: +420 774 088 854

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.