REFERENCE

Lilu Staňková

Dobrý den a děkuji. Balíček jsem si dnes vyzvedla, přišel v pořádku a dělá nám radost :-). Přeji Vám hodně zdaru a energie do Vašich projektů, mějte se pěkně!

Jadlovcová Lucie

Dobrý den, meruňky jsou super, krásné velké, fíky také... kakaové máslo krásně voní, už je v korpusu na dort ... boby nadrcené, zítra budou na snídani v kaši... :-)

Martina Medová

Dobrý den paní Evičko:-), moc děkuji za zásilku, která dnes v pořádku dorazila. Klidně bych počkala do příštího týdne, aby jste nemusela extra posílat konopné semínko a rozinky. Ještě jednou děkuji.

Lenka Grygarová

Dobrý den, velmi nás potěšila kvalita dodaného zboží. Děkuji a přeji příjemný zbytek dnešního dne.

Ilona Vágnerová

Dobrý  den paní Benek, děkuji za odkaz na Váš eshop. Nedávno jsem si u vás objednávala oříšky, datle atd. Datle jsou moc dobré i mandle. Nedá se to porovnat z těmi z obchodu ani ze zdravé výživy. Určitě  si od vás brzy objednám znova  i mé  kamarádky. Posílám par fotek mých výtvorů díky vašim receptům. 

Rozárka

Dobrý den paní Benek, moc děkuji, vážím si toho. Ráda podpořím lidi, jako jste Vy. Ráda si u Vás opět něco objednám. Hezké Vánoce a ať se Vám daří v obchodě. Dnes jsem měla kakaový nápoj z Vašeho raw kakaa a je to síla. Vyzkoušela jsem mnoho raw kakaových prášku, ale tento je úplně jiný. Děkuji za tu možnost, mám ráda kvalitu a tady je opravdu znát. Hezké Vánoce a mnoho úspěchů. 

Barbora

Dobrý večer, to je bezvadný počin založit eshop. Moc gratuluji a zároveň děkuji za tuto možnost. Všechno zboží je skvělé a perfektní. Moc děkuji za slevu a určitě objednám. Ať se daří!!!!!

Hana K.

Dobrý den Evičko, to je skvělá zpráva a na vaše oříšky se moc těším. Ono totiž koupit dnes kvalitní oříšky je docela problém. Cena je vysoká a kvalita většinou mizivá. Děkuji pěkně za informaci.

www.papejzdrave.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.