Pečujete o své choroby!?

Insta

Amerika je zemí, ve které se pumpují miliardy dolarů do nebezpečných a neúčinných léčebných postupů ve formě zázračných pilulek s negativními vedlejšími účinky. Vědci neustále objevují nové geny a o těch, které jsme dostali do vínku při narození, jež se u nás vyvíjely po milióny let, často slýcháme, že jsou nepotřebné až zbytečné! Lidé pod tlakem farmacie dobrovolně konzumují celou řadu toxických léků, které jen z minimálního množství mají zabránit určité chorobě, ovšem zbytek jejich složení směřuje k potlačení škodlivých účinků jiných léků!

Ve své podstatě už můžete rovnou zapomenout na výraz “Systém zdravotní péče“, protože se jedná o “Systém péče o choroby“.

Otázkou zůstává: Co teď? Když zapojíte zdravý selský rozum, zjistíte, že:  “Systém péče o choroby“, vůbec nepotřebujete! Existuje daleko levnější, bezpečnější a mnohonásobně lepší způsob, jak dosáhnout zdraví a to jen s pozitivními vedlejšími účinky.  Tento způsob ani nedovolí vzniku většiny nemocí. Skvěle jim v tom zabrání! Je to jednoduchá, přirozená, celistvá, průmyslově nezpracovaná rostlinná strava!

“Systém péče o choroby“ :

Spojené státy americké vydávají v přepočtu na hlavu více financí, než kterákoli jiná země v porovnání s ostatními národy jsou však velmi pozadu. I přes tak vysoké výdaje, jsou lidé více a více nemocní, výskyt chronických onemocnění,  jako je obezita, diabetes, hypertenze …, se radikálně zvyšuje a bude v tom i dál pokračovat. Prevalence nadváhy a obezity se v USA zvýšila ze 13% populace na 34% v roce 2008!. V letech 1980 – 2010 se dle center pro kontrolu nemocí zvýšil věkem tolerovaný výskyt diabetu druhého typu na dvojnásobek a to z 2,5% populace na 6,9%! Hypertenze se mezi lety 1997 – 2009 u dospělých Američanů zvýšila o 30%!!!

Je zajímavé zmínit, že léčiva a chirurgické zákroky udržují úmrtnost na konstantní úrovni. Statistické údaje, však jasně definují následující:

“Žádný z pokroků, kterých jsme v medicíně dosáhli, se nezaměřuje na primární prevenci a žádný z nich nás nečiní zásadně zdravějšími. Tyto pokroky nesnižují úmrtnost a cenu, kterou za ně platíme je příliš vysoká“

Autor článku: Eva Benek

Zdroj a inspirace článku: Celek, autor T. Colin Campbell Ph.D.

UPOZORNĚNÍ: Článek nelze šířit, sdílet ani kopírovat jakýmkoli způsobem, bez písemného souhlasu autora.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.