Proč Yoursuperfoods

papej-zdrave-nave1-5825ee5811ba2

Obrázek1

Vážení a milí zákazníci

S radostí si vám dovolujeme představit nejžhavější novinky v eshopu www.papejzdrave.cz.

Vy, co mne znáte osobně nebo z webových prezentací víte, že jsem v roce 2012 zakomponovala do svého života 100% syrovou rostlinnou stravu a to především ze zdravotních důvodů. Zhubla jsem přebytečná kila, vymizely mi křečové žíly, zpevnily nehty, optimalizovalo se trávení, zjemnila pleť a naopak zesílily vlasy. Zbavila jsem se mnohaletého "nevyléčitelného" astmatu a řady alergií!  Mému muži v době, kdy jedl většinové množství výživné a hlavně zelené syrové rostlinné stravy, zmizely všechny šediny a začaly mu růst opět krásně hnědé a silné vlasy. V té době také zhubnul přebytečná kila a dokonce se zbavil dle lékařů dědičné a nevyléčitelné choroby steatózy jater, čili ztučnění jater. Tehdy jsme oba cítili silný pocit zářícího zdraví a velmi čistého, silného a pružného těla. V té době jsem běhala 20 -25km tréninky volným tempem, zúčastnila se horského závodu v běhu a čerpala obrovské množství síly, výživy a energie především ze zelených divoce rostoucích jedlých bylin a rostlinných proteinů.

Postupem let se nám narodily dvě krásné a zdravé děti, které však rozhodně nevedeme k čistě syrové rostlinné stravě a to z mnoha důvodů, o kterých budu hovořit později. V souvislosti s tím jsem i já s manželem přešla z čistě syrové rostlinné stravy na jídla i tepelně zpracovaná, však rostlinného původu. Má rodina se tedy stravuje vegetariánsky.

Dlouho jsem hledala způsob, jak velice rychle, snadně a jednoduše do jídelníčku mé rodiny dostat opět tolik milovanou výživu s maximem vitamínů, minerálů, antioxidantů, vlákniny, bílkovin a dalších důležitých mikronutrientů. Žijeme na Severní Moravě, čili zdroje bio produkce zeleniny zde velmi pokulhávají a supermarketové zelenině více méně často neholdujeme. Naši malou zahradu mi můj drahý osázel mnoha vyvýšenými dřevěnými záhony, které sám ve volném čase vyrobil, abychom mohli pěstovat, alespoň nějaké čerstvé potraviny. Můj můž také pravidelně každé léto vyráží na borůvky, abychom měli pro sebe i děti dostatečnou zásobu vitamínů a antioxidantů na celou zimu. Pravidelně jezdíme na samosběry jahod, malin, pěstujeme bobuloviny a těšíme se ze sklizně meruňky, broskví i jablíček. Doma v kuchyni nakládáme zeleninu a také pěstujeme v květináči zelenou mladou pšenici, zelené slunečnicové klíčky, na zimu sušíme či ukládáme do mrazáku kila zelené a velmi výživné bršlice kozí nohy.

Někdy se nám daří více, jindy méně. A navíc, myslím si, že všichni vy, co máte děti, mne jistě pochopíte, že dostat do dětí pořádné výživné jídlo, je někdy nadlidský úkol, i když v kuchyni trávíte půl dne, tak ti naši špunti si vždycky vymyslí něco, proč tu vaši výživnou pochoutku prostě nesní a nesní :).

LOGA organic

Cans_groupshot3-print

Ze všech těchto a mnoha dalších důvodů jsem své rodině do jídelníčků zařadila produkty značky Yoursuperfoods. Jsou nabité makro i mikroživinami včetně maximálního množství pro zdraví nepostradatelných antioxidantů. Jsou v prvotřídní certifikované a organické (bio) kvalitě. Jsou pravidelně testovány v akreditované laboratoři. Suroviny se pěstují na přírodních organických farmách a 95% složek je sušených pod 45 stupňů Celsia, čili jsou téměř všechny v RAW FOOD kvalitě. Dají se jíst jen tak smíchané s vodou nebo je nenápadně zakomponujete do snídaňových směsí, ovocných koktejlů, do rostlinných sýrů, dezertů, slaných pomazánek i dipů, do koláčů, do zeleninových omáček ... výrazně tak zvyšujete nutriční hodnoty veškerých jídel, které připravujete sobě i celé své rodině.

Důvody plnohodnotně nutričního vyživování našich těl jsou zřejmé. Lidské buňky se daleko lépe regenerují, omlazují, opravují, obnovují, vyvíjejí, posilují. S maximální výživou bohatou na vitamíny, minerály, antioxidanty daleko lépe pracuje imunitní systém, na který si kdejaká chřipka či rýma vůbec netroufne. A mimo výživy se po pravidelném jezení nutrienty našlapaného jídla cítíme ve větší nejen fyzické, ale i psychické pohodě. Jeden ze zakladatelů této značky ve velmi mladém věku onemocněl rakovinou. V té době se pak stravoval výhradně rostlinnou stravou založenou na směsích obsahujících superpotraviny s maximem výživy. Z nemoci se postupně vyléčil, tělo zregeneroval a na základě této zkušenosti se svou partnerkou vytvořili koncept YOURSUPERFOODS.

To je jen část účinků, které přinášejí ORGANICKÉ SUPERFOODS MIXY ! Máte-li chuť přejděte na webové stránky eshopu www.papejzdrave.cz a přečtěte si o všech benefitech jednotlivých směsí. Nyní už to nechám na vás, jen napovím, že pokud byste rádi zdravou náhradu kávy či máte problémy se spánkem, určitě si nové produkty pečlivě prostudujte.

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu www.evabenek.com

Obrázek1

POLYFENOLY

polyfenoly_1

Polyfenoly

Světové studie a odborné výzkumy ukazují, že konzumace potravin bohatých na polyfenoly včetně vysokého množství přirozených vitamínů, minerálů, proteinů a tuků má pozitivní účinky ve prospěch ochrany buněk, jejich regeneraci včetně pravidelného očišťovaní a zajišťování správného fungování celého lidského organismu. 

Polyfenoly z ovoce i zeleniny taktéž hrají obrovskou roli ve správném vývoji plodu v matčině lůně a ochraně nově se tvořících buněk.  

Konzumace polyfenolů má vliv na epigenetické úrovni, což znamená, že se jejich účinky přenášejí z generace na generaci.  

Polyfenoly působí jako silné antioxidanty a lapači volných radikálů! Lidské tělo se skládá z více než miliardy buněk a právě pro ně jsou polyfenoly symbolem mládí, výživy, regenerace a omlazování organismu. Polyfenoly by se daly v uvozovkách označit jako skutečný "elixír mládí a zdraví" pro lidské tělo! 

Polyfenoly najdete ve veškerém pestře zbarveném ovoci, bobulích, zelenině, ale i v oříšcích a dalších přirozených darech přírody! Zaměřte se na jejich konzumaci, vaše moudré tělo to velmi ocení.


V případě dotazů mne určitě kontaktujte a já se budu těšit na další kontakt s vámi.
Přeji vám nádherný předvánoční čas.

profil foto

Eva Benek
+420 774 088 854
obchod@papejzdrave.cz
www.papejzdrave.cz

 

Záznamy nebyly nalezeny...