Prohlášení

 

Projekt PapejZdrave.cz provozovaný společností A&E trading s.r.o., se sídlem Velké Hoštice, ul. Vančurova 284, PSČ: 747 31, IČO: 28574613, DIČ: CZ28574613, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 32703, není lékařem ani lékařským zařízením.

Tento server není určen pro lékařské diagnostické ani jiné lékařské postupy. Informace uvedené na těchto internetových stránkách – zboží, newstettery, ebooky, prodejní produkty a jakékoli jiné publikace distribuované řádným způsobem PapejZdrave.cz, jsou pouze pro samovzdělávací účely na téma zdraví.

Informace uvedené na těchto stránkách i všech sociálních médií se stránkou provázaných včetně veškerých publikací zde uváděných, jsou určeny pouze k pomoci zlepšit zdraví a život díky většinového podílu rostlinné potravy na základě svobodného rozhodnutí každého návštěvníka těchto webových stránek.

Předmětem publikovaných informací na stránkách PapejZdrave.cz a sociálních médií není stanovovat zdravotní diagnostiku, léčbu anebo předepisování léků na léčbu či onemocnění či jiného nežádoucího zdravotního stavu. Pokud se každý jednotlivec rozhodne sledovat či vyzkoušet nějakou radu, typ, návod, postup uvedených na serveru PapejZdrave.cz nebo na sociálních sítí s touto webovou stránkou propojených, rozhodl se tak na základě svého vlastního svědomí, své vlastní víry, svého vlastního poznání a přesvědčení s plnou zodpovědností sám za sebe.

Ing. Eva BENEK

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.