Raw dorty

Pro jakoukoli Vaši sváteční či jinou příležitost nám bude potěšením Vám přichystat RAW dort dle vlastního výběru či dle Vašich speciálních požadavků. Všechny RAW dorty jsou bez lepku, bez laktózy, bez bílého cukru a bez vajec. V našich dortech nepoužíváme ani běžně používaná "raw" sladidla jako xylitol, agáve sirup, javorový sirup či mesquite. Tato sladidla považujeme v raw kuchyni za nevhodná, v určitých případech až za zdraví neprospívající.

Sázíme tedy na poctivé základní celistvé suroviny.

3 dorty

bez lepku web

Jako sladidlo používáme jen pravý český med přímo od našeho včelaře. Pro výhradně veganské dorty používáme jako sladidlo čerstvé i sušené ovoce, které máme v nabídce nově z české organické farmy. Dorty neobsahují žádná umělá barviva, žádná éčka, žádné konzervanty, žádná kypřidla ani jiné chemické přísady. Barvičky na dortech jsou tvořeny jen celistvými plody z přírody. Naše dorty jsou vyráběny poctivou domácí recepturou s ohledem na kvalitu a 100% přírodní složení. Hodí se jak na dětské narozeninové oslavy, tak na každou slavnostní příležitost včetně příjemného posezení s rodinou či přáteli. Dorty jsou o průměru 24cm a lze je naporcovat na 8, 12 i 16 kousků dle Vašeho přání. Raw dorty jsou skvělým rozhodnutím pro Vaši cestu ke zdraví i k okamžitému zapomenutí na starosti s přebytečnými kilogramy. 

V nabídce máme 3 varianty velikosti RAW bezlepkových dortů:

1) Vysoký dort o průměru 24cm a výšce 7cm s bohatou květinovou výzdobou. Cena 1177,1Kč bez DPH, 1490,-Kč včetně DPH.

Pro naše pravidelné zákazníky, kteří si objednávají suroviny na eShopu www.papejzdrave.cz,  máme jako poděkování na tuto největší variantu dortu 20% SLEVU!!! Konečná cena tedy není 1490,-Kč, ale 1192,-Kč včetně DPH.

2) Vysoký dort o průměru 24cm a výšce 7cm s přízdobou dle výběru.  Cena 1019,1Kč bez DPH, 1290,-Kč včetně DPH 

3) Nízký dort o průměru 24cm a výšce 3cm s přízdobou dle výběru. Cena 703,1Kč bez DPH, 890,-Kč včetně DPH.

Velmi rádi pro Vás připravíme dort přesně podle Vašeho přání a požadavků na složení: čokoládový, vanilkový, borůvkový, jahodový, malinový, ostružinový, mangový, banánový, mátový, rybízový, jednopatrový, dvoupatrový ... vyhovíme jakýmkoli Vašim speciálním požadavkům.

Rádi pro Vás připravíme i RAW mini dortíčky dle Vašeho výběru, tzv. RAW CUPCAKES. Pro bližší informace nás kontaktujte zde: 774 088 854

Dorty rozvážíme ve městě Opava ZDARMA osobně až k Vám domů.  Při větších vzdálenostech si účtujeme dopravné 120,-Kč, které se může měnit v závislosti na dané kilometráži.

                    Obrázek2

web