Raw dorty

Pro jakoukoli Vaši sváteční či jinou příležitost nám bude potěšením Vám přichystat RAW dort dle vlastního výběru či dle Vašich speciálních požadavků. Všechny RAW dorty jsou bez lepku, bez laktózy, bez bílého cukru a bez vajec. V našich dortech nepoužíváme ani běžně používaná "raw" sladidla jako xylitol, agáve sirup, javorový sirup či mesquite. Tato sladidla považujeme v raw kuchyni za nevhodná, v určitých případech až za zdraví neprospívající. Proč si můžete přečíst v totmo článku >>>

Sázíme tedy na poctivé základní celistvé suroviny.

3 dorty

bez lepku web

Jako sladidlo používáme jen pravý český med přímo od našeho včelaře. Pro výhradně veganské dorty používáme jako sladidlo čerstvé i sušené ovoce, které máme v nabídce nově z české organické farmy. Dorty neobsahují žádná umělá barviva, žádná éčka, žádné konzervanty, žádná kypřidla ani jiné chemické přísady. Barvičky na dortech jsou tvořeny jen celistvými plody z přírody. Naše dorty jsou vyráběny poctivou domácí recepturou s ohledem na kvalitu a 100% přírodní složení. Hodí se jak na dětské narozeninové oslavy, tak na každou slavnostní příležitost včetně příjemného posezení s rodinou či přáteli. Dorty jsou o průměru 24cm a lze je naporcovat na 8, 12 i 16 kousků dle Vašeho přání. Raw dorty jsou skvělým rozhodnutím pro Vaši cestu ke zdraví i k okamžitému zapomenutí na starosti s přebytečnými kilogramy. 

V nabídce máme 3 varianty velikosti RAW bezlepkových dortů:

1) Vysoký dort o průměru 24cm a výšce 7cm s bohatou květinovou výzdobou. Cena 1177,1Kč bez DPH, 1490,-Kč včetně DPH.

Pro naše pravidelné zákazníky, kteří si objednávají suroviny na eShopu www.papejzdrave.cz,  máme jako poděkování na tuto největší variantu dortu 20% SLEVU!!! Konečná cena tedy není 1490,-Kč, ale 1192,-Kč včetně DPH.

2) Vysoký dort o průměru 24cm a výšce 7cm s přízdobou dle výběru.  Cena 1019,1Kč bez DPH, 1290,-Kč včetně DPH 

3) Nízký dort o průměru 24cm a výšce 3cm s přízdobou dle výběru. Cena 703,1Kč bez DPH, 890,-Kč včetně DPH.

Velmi rádi pro Vás připravíme dort přesně podle Vašeho přání a požadavků na složení: čokoládový, vanilkový, borůvkový, jahodový, malinový, ostružinový, mangový, banánový, mátový, rybízový, jednopatrový, dvoupatrový ... vyhovíme jakýmkoli Vašim speciálním požadavkům.

Dorty rozvážíme ve městě Opava ZDARMA osobně až k Vám domů.  Při větších vzdálenostech si účtujeme dopravné 120,-Kč, které se může měnit v závislosti na dané kilometráži.

dort z boku

ČD1

                    Obrázek2

REFERENCE:

"Dokonalý Raw dort. Tímto děkuji za skvělý raw dort k narozeninám, od "normálního" dortu k nerozeznání. Jeho chuť je lahodná, nikdo nepoznal, že je „jiný“. Těším se na ochutnání více druhů Raw cukroví.... Edit Nováková, Ostrava"

"Děkujeme za příjemný bonus ve formě zákusků, moc nám chutnaly, zejména ty řezy polité čokoládou;-)).Jednak jsem byla zvědavá, co na raw dortík řekne zbytek rodiny, který je výhradně masožroutský. Byla jsem příjemně překvapená, všem moc chutnal a slupli ho jako malinu;-))). Abych to shrnula, byl vynikající a navíc nádherně nazdobený, takže ještě jednou děkuji za lahodný gurmánský zážitek a těším se, že si ho dopřeji/jeme opět. Mějte se moc hezky, ať Vám podnikání krásně vzkvétá jako dosud!;-)) Renáta Pekařová, Ostrava"

Pro objednání dortů a splnění všech Vašich požadavků volejte na +420 774 088 854 nebo pište na obchod@papejzdrave.cz.

IMG_20161002_193447          IMG_8349          IMG_8384

Eva Benek

logopapej_zdrave_nave1_final         instagram        youtube facebook

 

 

POZVÁNKA 4

Více informací ZDE >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.