RECEPTY ROSTLINNÉ STRAVY

Na tomto místě najdete nejaktuálnější recepty rostlinné stravy a to jak v kvalitě RAW, tak i šetrně tepelně upravené. Syrová rostlinná strava by měla tvořit většinu našeho jídelníčku. Avšak když zvážíme všechny aspekty našeho života jako podnebí ve kterém žijemem, jednotlivé metabolické typy každého člověka, aktuální dostupnost a zdroje kvalitního, čerstvého, pestrého a bohatého ovoce a zeleniny, každodenní pracovní vytížení, stres a rodinné povinnosti, tak si myslím, že i z výše uvedeného pohledu lze najít cestu zdravého, chutného, kvalitního, nutričního, pestrého a hlavně zábavného stravování.

Jeden příklad za všechny

Pokud vám příjde po 12ti hodinové službě domů vystresovaný muž, celý život zvyklý si za fyzicky i psychicky náročnou práci dopřát jako první uspokojení po příchodu domů pořádné jídlo ve formě pečených brambor, řízku a půllitra piva, jsem přesvědčená, že není vhodné mu jako jeho žena, toužící po tom, aby jedl jen syrovou rostlinnou stravu, servírovat k večeři jen zeleninový salát s hrstí ořechů. Existují však daleko příjemnější způsoby, jak uspokojit touhy svého muže ve formě pořádného a sytého jídla z šetrně tepelně připravené rostlinné stravy, tak aby si pochutnal, zasytil se, zapomněl na těžkosti pracovního dne a zároveň jste do něj dostali zdravé a nutričně pestré a vyvážené jídlo.

Přeji vám krásné zážitky ve vaší kuchyni při přípravě receptů z těchto stránek a v případě, že byste s něčím potřebovali poradit a já vám mohla pomoci, určitě mi napište na obchod@evabenek.com . Budu se těšit. 

Eva kul 2

Eva Benek 

Eva Benek 

Lektorka raw kurzů 

http://www.evabenek.com/ sekce FOTOGALERIE

Autorka knihy o základech RAW food se 100 receptů: Raw food jako zážitek

Autorka 8 e-booků: To nejlepší z raw food

4x bez lepku mléka cukru vajec

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.