Skutečné příběhy 1

 

Obrázek3

Obrázek1

ZHUBLA 35KG, ZBAVILA SE DEPRESE, ALERGIÍ, ARTRITIDY

"37 letá žena vážila 104kg a byla stále nemocná. Jedla jídla z rychlého občerstvení, pila jen Pepsi a kouřila. Nikdy nejedla čerstvé ovoce ani zeleninu. Trpěla těžkou depresí, kterou léčila antidepresivy, měla chronické alergie, chronickou bronchitidu, infekce močových cest, artritidu, bolesti hlavy strašné křeče při menstruaci a další zdravotní problémy! V takovém stavu by se dala konstatovat absolutní rezignace se svým zdravím něco udělat.

Ta žena se však nevzdala. Začala si vyhledávat informace o zdravé stravě.

Postupně zhubla 54kg, ale stále bojovala s velkou závislostí na průmyslově zpracované jídle, cítila se stále unavená a bolelo ji břicho. Po čase však narazila na knihy Victorie Boutenko o zelené síle rostlin. Připravovala si zelené koktejly a začala se cítit fantasticky! Závislost na jídle zmizela a ona se konečně cítila skvěle!!!"

Zdroj příběhu: Victoria Boutenko, Zelená pro život.

Nemusíte hned ze startu konzumovat jen zelené koktejly nebo se stát vitariánem. Z počátku zcela postačí, když jedno či dvě jídla denně nahradíte zeleným koktejlem organické super zelené směsi a zelený proteinem pro sytost a zajištění důležitých bílkovin. Ačkoli i v zelených listech je překvapivě bílkovin víc než dost! Ať už si zvolíte konzumovat čerstvé zelené listy ze zahrádky, mražený špenát z obchodu, za oknem klíčené výhonky či pšeničnou trávu, nebo se rozhodnete pro nejjednodušší způsob konzumace denní dávky zeleného prostřednictvím nejkvalitnějších organických směsí na trhu jako jsou Super Green a Skinny Protein na www.papejzdrave.cz, vždy se snažte o dlouhou a pravidelnou konzumaci zelených koktejlů. Je to totiž jedna z nejlepších investic do vašeho zdraví v podobě bystré mysli, pružného, štíhlého, silného těla bez známek předčasného stárnutí i celkové psychické i fyzické pohody a to vše i ve vysokém věku.

Chce to jen chtít a vrhnout se do toho! Máte-li otázky ohledně konkrétních přínosů zelených koktejlů pro vaše tělo, určitě nám napište do komentářů nebo na email eva@evabenek.com do naší poradny zdarma. Moc rádi s vámi probereme vše, co je potřeba a co vás zajímá.

 

Záznamy nebyly nalezeny...