• 1 z 10
 

ORGANIC ENERGY BOMB - MÍSTO KÁVY

 

4.Icon-Benefits2-EU

4.Icon-Benefits1-EU

Organic Superfood Mix 200g

- Napumpujte svou hladinu energie až na 8 hodin

- Vyzkoušejte skvělou zdravou alternativu místo kávy

- Ochutnejte 5 energeticky nabitých superpotravin najednou

- Žádné umělé přísady

- 1 lžička směsi plně nahradí 1 šálek kávy

- Formulováno holistickými odborníky na výživu

- Celkem 40 porcí - jen 19,8 Kč / 0,78Eur za jednu porci

- Běžná cena jedné porce kvalitní kávy výjde až na 50Kč/ 2Eur !

 

3 znaky 3

 

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 790 Kč
Ušetříte 100 Kč (–13 %)
690 Kč
600 Kč bez DPH
Kód produktu 86
Značka Yoursuperfoods
Kategorie YOURSUPERFOODS
Položka byla vyprodána...
 

LOGA organic

 

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu www.evabenek.com

 

VE SLOŽENÍ ORGANIC ENERGY BOMB NAJDETE JEN 5 SILNÝCH INGREDIENCÍ. TO JE VŠE!

ŽÁDNÉ UMĚLÉ PŘÍSADY, KONZERVANTY, ÉČKA, SLADIDLA, BARVIVA! JEN TY NEJKVALITNĚJŠÍ SUROVINY!

 Obrázek1

 

SLOŽENÍ: 1

24

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu www.evabenek.com

polyfenoly bez loga

OK IKONA

VYSOKÉ MNOŽSTVÍ POLYFENOLŮ SE NACHÁZÍ PŘEDEVŠÍM V BOBULOVINÁCH, KAKAU, OVOCI A ZELENINĚ! JEJICH NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ NAJDETE VE SLUPCE OVOCNÝCH PLODŮ! VŠECHNY SLOŽKY YOURSUPERFOODS JSOU 100% ORGANIC / BIO! TO ZNAMENÁ, ŽE KAŽDÝ POUŽITÝ PLOD BYL SUŠENÝ CELÝ VČETNĚ SLUPKY!

OK IKONA

VSTUPNÍ SUROVINY YOURSUPERFOODS JSOU SUŠENY POD 45 STUPŇŮ CELSIA S VYJÍMKOU NĚKTERÝCH, KTERÉ MAJÍ JINÝ PROCES SUŠENÍ. KAŽDÁ SUROVINA JE JINÁ, ALE 95% Z NICH JE SUŠENO POD 45 STUPŇŮ CELSIA, TAKŽE JE V KAŽDÉM PRODUKTU ZACHOVÁNO MAXIMUM VÝŽIVY, VITAMÍNŮ, MINERÁLŮ, ESENCIÁLNÍCH MASTNÝCH KYSELIN A DALŠÍCH LÁTEK, COŽ POTVRZUJÍ I PEČLIVÉ NUTRIČNÍ LABORATORNÍ TESTY.

OK IKONA

VŠECHNY PRODUKTY JSOU EKOLOGICKÉ, NEOBSAHUJÍ GMO (geneticky modifikované potraviny), NEOBSAHUJÍ GLYFOSÁT A JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ B-CORP. VEŠKERÉ SLOŽKY JSOU PRAVIDELNĚ TESTOVÁNY NA TĚŽKÉ KOVY.

OK IKONA

POKUD JSTE TĚHOTNÁ ČI KOJÍCÍ ŽENA A VYHÝBÁTE SE KOFEINU, NEDOPORUČUJEME VÁM KONZUMOVAT ORGANIC MIX ENERGY BOMB A POWER MATCHA KVŮLI PŘIROZENÉMU OBSAHU PŘÍRODNÍHO KOFEINU. I KDYŽ MÁME SPOUSTU PŘÁTEL A ZNÁMÝCH Z RODINY, KTEŘÍ PRODUKTY UŽÍVALI V TĚHOTENSTVÍ A MILOVALI JE. VŽDY SE VŠAK ROZHODUJTE SAMA ZA SEBE, DLE SVÝCH POCITŮ POPŘÍPADĚ UŽÍVÁNÍ KONZULTUJTE SE SVÝM LÉKAŘEM.

POKUD JSTE TĚHOTNÁ ČI KOJÍCÍ ŽENA, NEDOPORUČUJEME UŽÍVAT ORGANIC MIX MELLOW YELLOW A TO Z DŮVODU OBSAHU SKOŘICE A DALŠÍHO INDICKÉHO KOŘENÍ.

OK IKONA

ORGANIC MIX SUPER GREEN, FOREVER BEAUTIFUL A CHOCOLATE LOVER JSOU SMĚSI, KTERÉ NAŠI ZÁKAZNÍCI NEJČASTĚJI POUŽÍVAJÍ PRO SVÉ DĚTI. MŮŽEME VÁM VELICE DOPORUČIT ORGANIC MIX CHOCOLATE LOVER PRO VAŠE DĚTI A TO Z DŮVODŮ, O KTERÝCH NEMUSÍME DLOUZE DISKUTOVAT. VŠECHNY DĚTI TOTIŽ MILUJÍ ČOKOLÁDU!  SUPER GREENY MŮŽETE ZASE SKVĚLE SKRÝT V ČOKOLÁDOVÉM KOKTEJLU. ORGANIC MIX ENERGY BOMB A POWER MATCHA DĚTEM NEDOPORUČUJEME A TO KVŮLI PŘIROZENÉMU OBSAHU PŘÍRODNÍHO KOFEINU.

 

OK IKONA

ORGANICKÉ PRODUKTY YOURSUPERFOODS MŮŽETE NÁDHERNĚ ZAKOMPONOVAT DO SVÝCH JÍDELNÍČKŮ JAKO OBROVSKY NUTRIČNĚ VÝŽIVOVOU SLOŽKU PRO KAŽDÝ DEN! SOUČASNÁ ZELENINA A OVOCE ZE SUPERMARKETU NENÍ DOSTATEČNĚ VÝŽIVOVĚ PLNOHODNOTNÁ. VĚTŠINA PLODŮ SE SKLÍZÍ NEZRALÁ, DOZRÁVÁ ZA POCHYBNÝCH PODMÍNEK NA CESTÁCH V KONTEJNERECH A NAVÍC JE DLOUHODOBĚ USKLADNĚNÁ VE SKLADECH, KDE TAKÉ PODLÉHÁ POSTUPNÉ NUTRIČNÍ A VÝŽIVOVÉ DEGRADACI.

OK IKONA

YOURSUPERFOODS DOPORUČUJEME JAKO FANTASTICKU VOLBU PRO ZVÝŠENÍ VÝŽIVY, REGENERACE, ODOLNOSTI I OCHRANY BUNĚK VČETNĚ PŘIROZENÝCH A PRAVIDELNÝCH DETOXIKAČNÍCH I OMLAZOVACÍCH PROCESŮ LIDSKÉHO TĚLA, JEŽ JE KAŽDODENNĚ VYSTAVENO STRESOVÝM A ZÁTĚŽOVÝM SITUACÍM Z VNĚJŠÍHO PROSTŘEDÍ.

PROTEINOVÉ MIXY MUSCLE POWER A SKINNY PROTEIN DOPORUČUJEME JAKO CHYTROU VOLBU PRO PRAVIDELNÉ DODÁVÁNÍ TĚLU KVALITNÍCH ORGANICKÝCH BÍLKOVIN V KOMBINACI NAPŘÍKLAD RŮZNÝCH FOREM OŘECHOVÝCH NÁPOJŮ: MANDLOVÝ NÁPOJ, KEŠU NÁPOJ, NÁPOJ Z VLAŠSKÝCH OŘECHŮ ... (Připravíte jej rozmixováním hrsti ořechů s vodou, přecedíte, přidáte ORGANIC PROTEIN a užíváte si fantastické chutě i výživy pro vaše svaly, klouby, vlasy, nehty, kůži. Mějte na paměti, že kolagen v těle se tvoří vždy z kvalitní bílkoviny, kterou tělu dodáte formou výživného a vysoce kvalitního jídla!)

OK IKONA

VŠECHNY NABÍZENÉ PRODUKTY JSOU VYROBENY V NĚMECKU A CERTIFIKOVÁNY AKREDITOVANOU LABORATOŘÍ.REFERENCE:

 OBJEDNAT

Hmotnost 0.2 kg